O nás

Fyzická osoba Kompletservis Jiří Šimon byla založena v roce 2010 a navazuje na tradici rodinné firmy Zámečnictví Zdeněk Šimon, provozované již od roku 1992. Právnická osoba Kompletservis s.r.o., založená v březnu 2019 navazuje na předchozí podnikatelskou činnost fyzické osoby. Založena byla z několika důvodů:

  • největší odběratelé a většina dodavatelů jsou plátci DPH
  • image větší a důvěryhodnější firmy
  • pořízení pozemku a stavba výrobní haly a sídla firmy včetně zázemí pro budoucí zaměstnance
  • navazující rozšíření činností a sortimentu
  • zvýšení kvality produktů a služeb

Provádíme montáže garážových a průmyslových vrat, oplocení, pohonů, zábradlí atd. Provozujeme zámečnictví a zakázkovou výrobu včetně svářečských, natěračských a montážních prací a poskytujeme další služby pro Vás a Váš byt, dům, zahradu či firmu. Náš sortiment produktů a služeb průběžně rozšiřujeme, proto sledujte novinky na našem webu.

Dále poskytujeme kompletní služby v oboru ozvučení, produkčního a technického zabezpečení a realizace hudebních produkcí, společenských, firemních a reklamních akcí, prezentací, módních přehlídek apod.

Naší prioritou je osobní přístup a orientace na klienta a jeho individuální přání a potřeby. Klademe důraz především na kvalitu výrobků a služeb. Pokud máte specifické požadavky, obraťte se s nimi na naši firmu. Jsme si jisti, že Vám dokážeme ve všech směrech vyhovět a Vy budete s námi poskytovanými službami nadmíru spokojeni. Schopnost reagovat na specifické požadavky a potřeby zákazníků je v oblasti podnikání rozhodující, a proto se snažíme i Vám vyjít maximálně vstříc.

Vyhledávání

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode